Figurka dekoracyjna Normann Copenhagen Swan, biała

100148 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
206.50 PLN

Special Price 206,50 zł

Normalna cena: 295,00 zł

Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 2 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
100148
Wymiary
Wysokość: 18 cm
długość: 11,5 cm
szerokość: 6,2 cm
Materiały
Drewno dębowe

Opis produktu

Piękno tkwi w prostocie. Dowodem na to jest figurka Swan – kwintesencja delikatności i minimalizmu. Została zaprojektowana przez studio „Everything Elevated” dla duńskiej marki Normann Copenhagen. Dekoracja przedstawia uproszczoną, pozbawioną szczegółów sylwetkę łabędzia. Drewniana dekoracja będzie świetnie pasować do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim i minimalistycznych.

Swan to projekt inspirowany naturą. Skandynawskie studio „Everything Elevated” starało się pokazać wyrafinowaną urodę, wyjątkową inteligencję oraz majestatyczną naturę łabędzi. Wszystkie te cechy dostrzec można w figurce, która jest synonimem klasy, prostoty i niezaprzeczalnego piękna.

Należy czyścić wilgotną ściereczką.

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku. Meble, lampy i akcesoria tej marki możecie Państwo obejrzeć w naszym sklepie w Krakowie. W naszej ofercie są także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię