Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
DYMINDKEE
Wymiary
12 x 11 x 22 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Porcelanowa figurka Doiy Mindkeeper w kształcie głowy jest inspirowana XIX-wieczną teorią naukową – frenologią. Frenolodzy zakładali, że kora mózgu jest podzielona na odrębne ośrodki, odpowiedzialne za poszczególne funkcje psychiczne, a na podstawie kształtu czaszki można określić charakter i zdolności człowieka. Mindkeeper to nietuzinkowa dekoracja i praktyczny schowek – dwa w jednym! W środku można umieścić biżuterię albo niewielkie przedmioty, które warto mieć zawsze pod ręką – klucze, spinacze biurowe czy monety. Mindkeeper spodoba się lekarzom z poczuciem humoru, studentom medycyny oraz miłośnikom ciekawych dodatków do domu.

Doiy proponuje produkty z duszą – prawdziwe perełki, które wprowadzają radość do współczesnego życia. Znakiem rozpoznawczym hiszpańskiej firmy są nowoczesne akcesoria oraz przedmioty wyposażeniowe, które wyróżniają się żywymi kolorami, ciekawymi kształtami oraz ogromną funkcjonalnością.

Marka

Doiy to nowa wizja projektowania prosto z gorącej Barcelony! Marka Doiy weszła w świat nowoczesnego designu w roku 2009 i w ekspresowym tempie zawojowała świat swoimi produktami. Kreatywne pomysły i młody zespół zaowocowały genialnymi produktami codziennego użytku, który dziś sprzedają się w ponad 20 krajach świata. Przystępne ceny unikalnych, perfekcyjnie zaprojektowanych gadżetów, ich urok i funkcjonalność z każdym dniem cieszą się coraz większym uznaniem klientów! W sklepie Czerwona Maszyna kochamy gadżety Doiy za to, że uprzyjemniają codzienność, są estetycznie zapakowane i cudownie jest dostać je jako prezent!

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Krzysiek 28.06.2018
Fantastyczna dekoracja i schowek na drobiazgi! Polecam!!!