Figurka Kay Bojesen Królik, niebieski

39228 Kay Bojesen Kay Bojesen
408.00 PLN
408,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
39228
Wymiary
7 x 6,5 x 16 cm
Materiały
drewno bukowe

Opis produktu

Figurka Kay Bojesen Królik niebieski to element dekoracyjny, który wspaniale ozdobi Twoje wnętrze z okazji Świąt Wielkanocnych. Jego zastosowanie nie ogranicza się jednak wyłącznie do tego. Figurka sprawdzi się także jako zabawka dla dzieci! Jej kończyny są ruchome i można ustawiać ją w dowolnych pozycjach.


Produkt został wykonany z drewna bukowego. Jest lekki i jednocześnie odporny na różnego typu uszkodzenia. Jako figurka znajdzie zastosowanie na stole, półce, komodzie lub szafce. To wyłącznie od Ciebie zależy, gdzie go umieścisz.


Figurka Kay Bojesen Królik niebieski prezentuje się wprost intrygująco. Pomimo swej prostoty, zdecydowanie przykuwa uwagę. Jej wysokość to 16 cm. Przewodnim kolorem jest elegancki, niebieski odcień.

Marka

Duński złotnik i projektant Kay Bojesen zyskał sławę na calym świecie tworząc drewniane zabawki, które do dziś podbijają serca dzieci i dorosłych. Zabawki mają duszę i odzwierciedlają szelmowskie poczucie humoru artysty. Spod ręki Kaya Bojesena wyszło ponad 2000 zabawek czyniąc go jednym z najbardziej płodnych duńskich rzemieślników XX wieku. Dziś Kay Bojesen stał się marką, a drewniane zabawki powstają w Danii, pod okiem Rosendahl Design Group która koordynuje proces produkcji i dystrybucji zabawek.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię