Figurka Seletti Memorabilia Czaszka

10449 Seletti Seletti
621.00 PLN
621,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10449
Wymiary
25 x 14 x 15 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Designerska figurka czaszki do postawienia na gabinetowym biurku, regale, lub na stoliku w pokoju fana anatomii. Wykonana drobiazgowo, z połyskującej, dopracowanej w każdym calu porcelany.
Dorosła „zabawka” w unikatowej formie.
Produkty cenionej na całym świecie marki Seletti powstają pod hasłem „Revolution is the only solution!”. Projektowane z niezwykłą fantazją i włoskim temperamentem, pełne kreatywnych pomysłów: po prostu niepowtarzalne.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Asia 24.07.2018
Poszukiwałam prezentu dla swojego przyjaciela, który studiuje medycynę i znalazłam w tym sklepie. Muszę przyznać, że sam produkt jest dość spory. Spodziewałam się, że czaszka będzie mniejsza ale to akurat plus bo świetnie wkomponowała się figurka w pokój przyszłego lekarza a na dodatek jest bardzo lekka. Pudełko, w którym czaszka dotarła było bardzo eleganckie więc prezent idealny! Polecam!