Figurka świąteczna Alessi Happy Eternity, 3 aniołki Do Re Mi

AGJ01 15 Alessi Alessi
249.00 PLN
249,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AGJ01 15
Wymiary

Wysokość:9,5 cm

Szerokość:12 cm

Długość: 11 cm

Materiały
porcelana

Opis produktu

Figurka świąteczna Alessi Happy Eternity 3 aniołki Do Re Mi to urocza ozdoba, która wprowadzi do Twojego wnętrza świąteczny nastrój. Zachwyci starannym wykonaniem i z łatwością wpisze się w każdą aranżację.


Trzy uśmiechnięte aniołki z blond włosami trzymają instrumenty grające. Umieszczono je na puchatej, białej chmurce. Dekoracja została wykonana ręcznie, co wyłącznie zwiększa jej wartość i nadaje unikalności. Materiałem wykonania jest wysokiej jakości porcelana, odporna na uszkodzenia i zarysowania.


Figurka świąteczna Alessi Happy Eternity 3 aniołki Do Re Mi posiada 11 cm szerokości, 12 cm długości oraz 9,5 cm wysokości. Doskonale zaprezentuje się w salonie, sypialni, jak i na korytarzu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię