Figurka świąteczna Alessi Holyhedrics, Madonna

ESA05 2 Alessi Alessi
240.00 PLN
240,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ESA05 2
Wymiary
8,5 x 6,5 x 17 cm [dł. x szer. x wys. ]
Materiały
porcelana, ręcznie zdobiona

Opis produktu

Figurka świąteczna Alessi Holyhedrics, Madonna to unikatowa wersja znanej figury Madonny z inscenizacji narodzin Jezusa. Figurka świąteczna Alessi Holyhedrics, Madonna została przygotowana według pomysłu projektantki Eleny Salmistraro. To nowoczesne spojrzenie na zapisaną w klasyce religii i kultury scenę, powtarzaną co roku w szopkach na całym świecie.
Figurka świąteczna Alessi Holyhedrics, Madonna została przygotowana z doskonałej jakości porcelany. Jest ręcznie zdobiona 24-karatowym złotem oraz specjalnymi kalkami. To nadaje jej wyjątkowy, unikalny charakter.
Figurka świąteczna Alessi Holyhedrics, Madonna jest elementem całej kolekcji. Z nią samodzielnie ustawisz w domu swoją bożonarodzeniową szopkę w najlepszym stylu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię