Figurka świąteczna Alessi Holyhedrics, Ox

ESA05 4 Alessi Alessi
216.00 PLN
216,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ESA05 4
Wymiary
8 x 4 x 13 cm [dł. x szer. x wys. ]
Materiały
porcelana, ręcznie zdobiona

Opis produktu

Figurka świąteczna Alessi Holyhedrics, Ox to wyjątkowa forma wołu, który tradycyjnie pojawia się w różnych wersjach bożonarodzeniowych szopek. Figurka świąteczna Alessi Holyhedrics, Ox została przygotowana według niezwykłego pomysłu projektantki Eleny Salmistraro. Łączy w sobie unikalność, multikulturowość i nowoczesny design.
Porcelanowa figurka świąteczna Alessi Holyhedrics, Ox jest zdobiona ręcznie według pomysłu samej autorki. Zarówno wyjątkowe kalki zdobnicze, jak i 24-karatowe złoto w formie detali są nanoszone osobno przez wykonawcę. To sprawia, że każda ozdoba jest unikatowa.
Figurka świąteczna Alessi Holyhedrics, Ox sprawdzi się wraz z pozostałymi figurkami z serii do stworzenia nowoczesnej szopki. Będzie jednak też idealna jako upominek dla bliskiej osoby.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię