Figurka świąteczna Alessi Holyhedrics, S.Giuseppe

ESA05 3 Alessi Alessi
240.00 PLN
240,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ESA05 3
Wymiary
8,5 x 6,5 x 17 cm [dł. x szer. x wys. ]
Materiały
porcelana, ręcznie zdobiona

Opis produktu

Figurka świąteczna Alessi Holyhedrics, S.Giuseppe to nowoczesne spojrzenie na postać św. Józefa. Figurka świąteczna Alessi Holyhedrics, S.Giuseppe została przygotowana przez projektantkę Elenę Salmistraro. Wyjątkowy charakter tej dekoracji sprawia, że świetnie wpisuje się w multikulturowe, nowoczesne aranżacje wnętrz.
Figurka świąteczna Alessi Holyhedrics, S.Giuseppe została przygotowana z porcelany. Każdy element ozdobny został na nią naklejony ręcznie. Znajdziesz tutaj wyjątkowe kalki o ciekawym wzornictwie, jak i dodatki z 24-karatowego złota.
Z uwagi na unikalny charakter figurka świąteczna Alessi Holyhedrics, S.Giuseppe to świetny upominek dla wielbiciela świąt. Wraz z innymi figurkami z tej kolekcji stworzy wyjątkową, ponadczasową szopkę.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię