Figurka Tivoli Fantasy Figurines Commander

5000221 Tivoli Tivoli
282.00 PLN
282,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 15 dni roboczych.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5000221
Wymiary
wysokość: 16 cm
szerokość: 8 cm
długość: 7 cm
Materiały
beton malowany

Opis produktu

Minimalistyczna figurka Tivoli Fantasy Figurines Commander, o osobliwym wyglądzie pobudzi Twoją wyobraźnię. Biała figurka przedstawia dowódcę armii „ubranego” w kolorowy, brązowo-niebieski strój. Delikatny kształt dekoracji efektownie kontrastuje z materiałem - został bowiem wykonany z betonu. W serii znajdują się także figurki króla, księżniczki, księcia i rycerza. Połącz je ze sobą, a stworzysz niesamowitą, dworską atmosferę w Twoim wnętrzu.
Kolekcja Tivoli stworzona została przez markę Normann Copenhagen. Inspiracją dla projektantów był słynny, duński park rozrywki - Ogrody Tivoli. Miejsce to urzeka orientalną architekturą oraz urokliwymi ogrodami, które tworzą bajkową atmosferę. Ten magiczny klimat został wiernie oddany w kolekcji Tivoli w której znajduje się ponad 300 wyjątkowych przedmiotów.

Marka

Normann Copenhagen wprowadza kolekcję produktów we współpracy z Tivoli, znanym na całym świecie historycznym parkiem rozrywki w sercu Kopenhagi.

Zainspirowany wszechstronną historią Tivoli, atmosferą parku rozrywki, kolorami, wzorami, architekturą, designem, tradycjami artystycznymi i kulturowymi, powstała pełna kolekcja designerskich, lamp, figurak dekoracyjnych i zastawy stołowej które doskonale oddają esencję klimatu Tivoli. Więcej o Tivoli można przeczytać na naszym blogu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię