Figurka Tivoli Tale Figurines Peacock 13 cm

5000213 Tivoli Tivoli
282.00 PLN
282,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 15 dni roboczych.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5000213
Wymiary
wysokość: 13 cm
szerokość: 15 cm
długość: 5,5 cm
Materiały
drewno dębowe

Opis produktu

Figurka 13 cm Tivoli Tale Figurines Peacock o prostym, minimalistycznym kształcie i żywych kolorach. Przedstawia pawia z rozłożonym, ozdobnym ogonem. Drewniana figurka z nutką nostalgii, przypomni Ci beztroskie czasy dzieciństwa. Wykonana została z drewna dębowego, a następnie ręcznie pomalowana. W serii znajdują się również figurki: Pierrota, Kolombiny, Arlekina, gawędziarza, łabędzia, gwardzisty, balonu i budki wartowniczej. Zestawione ze sobą stworzą atmosferę rodem z baśni o ołowianym żołnierzyku, dziadku do orzechów czy komedii dell'arte.
Kolekcja Tivoli stworzona została przez markę Normann Copenhagen. Inspiracją dla projektantów był słynny, duński park rozrywki - Ogrody Tivoli. Miejsce to urzeka orientalną architekturą oraz urokliwymi ogrodami, które tworzą bajkową atmosferę. Ten magiczny klimat został wiernie oddany w kolekcji Tivoli w której znajduje się ponad 300 wyjątkowych przedmiotów.

Marka

Normann Copenhagen wprowadza kolekcję produktów we współpracy z Tivoli, znanym na całym świecie historycznym parkiem rozrywki w sercu Kopenhagi.

Zainspirowany wszechstronną historią Tivoli, atmosferą parku rozrywki, kolorami, wzorami, architekturą, designem, tradycjami artystycznymi i kulturowymi, powstała pełna kolekcja designerskich, lamp, figurak dekoracyjnych i zastawy stołowej które doskonale oddają esencję klimatu Tivoli. Więcej o Tivoli można przeczytać na naszym blogu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię