Filiżanka do cappuccino ze spodkiem Kahla CUMULUS Osaka 250 ml

ZESTAW_CUMULUS_OSAKA Kahla Kahla
33.44 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ZESTAW_CUMULUS_OSAKA
Wymiary
Pojemność filiżanki: 250 ml
wymiary spodka: 12 x 12 cm
Materiały
Porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

Filiżanka z kolekcji Kahla CUMULUS Osaka. Świetnie sprawdzi się na popołudniowe cappuccino z pianką. Opływowy profil i delikatna formuła, która wydobywa smak cappuccino i daje dłoniom przyjemny dotyk. Z wygodnym uchwytem. W zestawie ze spodkiem.

Kolekcja Kahla Cumulus Osaka to porcelana rodem z kraju wschodzącego słońca. Zdecydowana kolorystyka sięga inspiracji w kraju kwitnącej wiśni – purystyczne nuty, soczysta wymowa i styl, który łączy wytworność zastawy stołowej z nowoczesną interpretacją przedmiotów codziennego użytku. Niezwykłe formy i precyzyjne, czyste linie naczyń to doskonała przestrzeń do kulinarnego eksperymentowania. Nietypowe kształty z zaokrąglonymi rogami i nieograniczone możliwości użytkowania to niepowtarzalność i uniwersalność kolekcji. Całkiem nowa perspektywa dla domu i wspólnych posiłków.
Porcelana z japońskim akcentem!

Można bezpiecznie używać w mikrofalówkach, zmywarkach i piekarnikach.

Kolekcja: Kahla CUMULUS

Zobacz kolekcję

Marka

Fabryka Kahla od ponad 160 lat wytwarza porcelanowe cuda w niemieckiej Turyngii. Porcelana dla zmysłów - takim hasłem dziś charakteryzuje swoje produkty. Bogata oferta zróżnicowanych linii sprawia że klienci z całego świata znajdują w niej przedmioty idealnie dopasowane do swojego stylu. Świetności form towarzyszy rzadko spotykana jakość wykonania i użycie najlepszych innowacyjnych technologii. Kahla produkuje wyłącznie w Niemczech i zwraca baczną uwagę na aspekty ekologiczne.

Sklep Czerwona Maszyna prowadzi wyprzedaż stanów magazynowych marki - zapraszamy do zakupu pełnowartościowych produktów w atrakcyjnych cench!

Projektant

Barbara Schmidt pecjalizuje się w projektowaniu porcelany. Jej prace charakteryzują się minimalistycznymi formami oraz bardzo subtelnym wykończeniem. Najczęściej sięga po jasną, stonowaną kolorystykę. Od 1991 r. współpracuje z marką Kahla, tworząc przedmioty, który zyskują miano ponadczasowych. Jej zdaniem dobry produkt wymaga zaangażowania w jego realizację oraz skupienia się na oczekiwaniach potencjalnego klienta. Schmidt inspiruje się skandynawskim stylem, japońską tradycją rzemieślniczą oraz swoimi własnymi obserwacjami. Bada zwyczaje i nawyki żywieniowe, aby w pełni zrozumieć potrzeby i oczekiwania klientów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię