Filiżanka do herbaty Cerama Studio B&W, biała w czarne groszki

CERAMA-17 Cerama Studio Cerama Studio
130.00 PLN
130,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
CERAMA-17
Wymiary
Wysokość 8 cm, pojemność 220 ml, średnica spodka 12,5 cm
Materiały
Porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

Filiżanka do herbaty Cerama Studio B&W, biała w czarne groszki to perfekcyjne połączenie stylu i funkcjonalności. Filiżankę wykonano z wysokiej jakości porcelany. Dekorację z kolei wykonano ręcznie techniką podszkliwną. Ucho posiada dekorację z 11% złota. Prezentuje się wprost wyjątkowo!
Pojemność filiżanki wynosi 220 ml, a średnica spodka, który jest dołączany w zestawie – 12,5 cm. Filiżanka do herbaty Cerama Studio B&W, biała w czarne groszki może być myta w zmywarce. Ręczne wykonanie nadaje produktowi unikalności – każda stworzona filiżanka jest inna. Posłuży przede wszystkim do picia ciepłych napojów, takich jak herbata, czy kawa. Będzie Ci towarzyszyć w codziennych rytuałach oraz przy odpoczynku!

Marka

Cerama Studio to polska marka zajmująca się ceramiką artystyczną. W ofercie marki znajdziesz przedmioty codziennego użytku: kubeczki, filiżanki, talerze. Wszystko wykonane tak, by jadło nam się przyjemniej, by każdy kto używa  naczyń Cerama Studio miał poczucie, że jest wyjątkowy, że posiada unikatowy przedmiot, stworzony z czułością i uwagą.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię