Filiżanka do herbaty Lyngby Rhombe 390 ml, rose/sand

201340 Lyngby Porcelain Lyngby Porcelain
214.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
201340
Wymiary
Wysokość 7,5 cm, Ø 11,5 cm , pojemność 390 ml
Materiały
porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

Filiżanka do herbaty Lyngby Rhombe 390 ml rose/sand to wykonane z porcelany naczynie, które zachwyca zarówno jakością wykonania, jak i pięknym designem! Posiada wzór w drobne romby, który przyciąga uwagę. Jest charakterystyczny dla tej serii produktów.


Z boku filiżanki znajduje się zgrabne, wygodne uszko. W zestawie znajduje się także piękny, mały talerzyk – stanowi doskonałe uzupełnienie. Pomimo innego koloru, doskonale koresponduje z filiżanką.


Filiżanka do herbaty Lyngby Rhombe 390 ml rose/sand to produkt o wysokiej odporności na uszkodzenia i zarysowania. Nadaje się do mycia w zmywarce oraz podgrzewania potraw w kuchence mikrofalowej. Wysokość produktu wynosi 7,5 cm, średnica 11,5 cm, z kolei pojemność – 390 ml.

Marka

Lyngby Porcelain to duńska marka zajmująca się produkcją ręcznie robionej zastawy stołowej, dekoracji i lamp  z porcelany i ręcznie dmuchanego szkła. Najbardziej rozpoznawalnym produktem Lyngbu Porcelain jest oczywiście plisowany wazon, który początkowo był robiony wyłącznie z porcelany, teraz doczekał się swojego szklanego odpowiednika. Początki działalności działalności marki datuje się na lata trzydzieste XX w. Działając do późnych lat sześćdziesiątych, rzemieślnicy Lyngby Porcelain opracowali wiele niepowtarzalnych form i wzorów, które wywarły ogromny wpływ na historię duńskiego wzornictwa. Z manufakturą współpracowali między innymi: Joe Colombo, Aldo Bakker i Pili Wu co zaowocowało w wyjątkowe projekty, które zachwycają nietuzinkową formą i niejednokrotnie są spotkaniem różnych kultur.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię