Filiżanka do herbaty ze spodkiem Kähler Hammershøi Poppy 380 ml biały

692296 Kähler Kähler
225.00 PLN
225,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
692296
Wymiary
17,5 x 7 cm, pojemność 380 ml
Materiały
porcelana
Zastosowanie
Można myć w temperaturze max 55 stopni.

Opis produktu

Filiżanka do herbaty ze spodkiem Kähler Hammershøi Poppy 380 ml biały została ozdobiona barwnymi malunkami przedstawiającymi maki. Te piękne akwarelowe dekoracje wykonane z dużą dbałością o szczegóły są dziełem duńskiej artystki Rikke Jacobsen. Pionowe żłobienia sprawiają, że naczynia prezentują się jeszcze bardziej efektownie. 

 

Filiżanka do herbaty ze spodkiem Kähler Hammershøi Poppy 380 ml biały wprowadzi klimat letniej sielanki do Twojej jadalni bez względu na porę roku. Będzie się dobrze komponować się z pozostałymi naczyniami z tej samej kolekcji lub z inną białą zastawą stołową.

 

Filiżanka oraz spodek zostały wykonane z porcelany. Naczynia są przystosowane do mycia w zmywarce w temperaturze 55 stopni C.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię