Filiżanka do kawy Cerama Studio B&W, biała w czarne kropki

CERAMA-20 Cerama Studio Cerama Studio
130.00 PLN
130,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
CERAMA-20
Wymiary
Wysokość 6,5 cm, pojemność 130 ml, średnica spodka 10 cm
Materiały
Porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

Filiżanka do kawy Cerama Studio B&W biała w czarne kropki to produkt, który urozmaici Twój rytuał picia kawy. Dzięki wykonaniu z porcelany, zarówno smak, aromat, jak i temperatura napoju – zostaną zachowane. Dodatkowo filiżanka jest obustronnie szkliwiona szkliwem bezbarwnym, a jej dekoracja wykonana jest ręcznie techniką podszkliwną.


Pojemność filiżanki to 130 ml. Dołączany jest do niej również spodek, na który możesz odkładać filiżankę. Posiada średnicę 10 cm. Możliwość zmywania produktu w zmywarce jest ogromnym atutem! Filiżanka do kawy Cerama Studio B&W biała w czarne kropki ozdobi Twoją kuchnię i zwróci uwagę gości. Każdy egzemplarz wykonywany jest ręcznie, a co się z tym wiąże – jest jedyny w swoim rodzaju!

Marka

Cerama Studio to polska marka zajmująca się ceramiką artystyczną. W ofercie marki znajdziesz przedmioty codziennego użytku: kubeczki, filiżanki, talerze. Wszystko wykonane tak, by jadło nam się przyjemniej, by każdy kto używa  naczyń Cerama Studio miał poczucie, że jest wyjątkowy, że posiada unikatowy przedmiot, stworzony z czułością i uwagą.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię