Filiżanka espresso Cerama Studio B&W, biała w czarne groszki

CERAMA-31 Cerama Studio Cerama Studio
110.00 PLN
110,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
CERAMA-31
Wymiary
Wysokość 5 cm, średnica 5,5 cm,  pojemność 70 ml
Materiały
Porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

Filiżanka espresso Cerama Studio B&W, biała w czarne groszki to wysokiej jakości produkt, wykonany z cienkościennej porcelany. Dekoracja została wykonana ręcznie techniką podszkliwną, z kolei ucho filiżanki – 11% złotem.
Do filiżanki dołączany jest również talerzyk, na który możesz odkładać naczynie. Pojemność produktu wynosi 70 ml, a jego wysokość – 5 cm. To naczynie stworzone z myślą o espresso, zatem jeśli jesteś fanem tego napoju – ten produkt skierowany jest właśnie do Ciebie. Filiżanka espresso Cerama Studio B&W, biała w czarne groszki wykonana została ręcznie, zatem każdy jej egzemplarz jest wyjątkowy. Naczynie możesz myć w zmywarce. Estetyczne, czarne kropki na białym tle – ozdobią Twoją kuchnię!

Marka

Cerama Studio to polska marka zajmująca się ceramiką artystyczną. W ofercie marki znajdziesz przedmioty codziennego użytku: kubeczki, filiżanki, talerze. Wszystko wykonane tak, by jadło nam się przyjemniej, by każdy kto używa  naczyń Cerama Studio miał poczucie, że jest wyjątkowy, że posiada unikatowy przedmiot, stworzony z czułością i uwagą.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię