Filiżanka Kahla Centuries Epoque white 200 ml, neo - classicism

304770A90030 Kahla Kahla
36.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
304770A90030
Wymiary
Pojemność 200 ml
Materiały
Porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

Oto klasyczna filiżanka z kolekcji Kahla Centuries Epoque z nietuzinkowym uszkiem w iście geometrycznych kształtach! Robi wrażenie na stole, przyjemnie układa się w dłoni i jest szalenie miła w dotyku.
Porcelana Centuries Epoque White to wyjątkowe połączenie tradycyjnej, śnieżnej bieli z motywami historycznymi i artystycznymi we wzorach, zdobieniach i stylowych uszkach. Piękne akcenty z czasów świetności stylu neo-klasycystycznego sprawiają, że z porcelany Kahla pije się z przyjemnością. Doskonała na przyjęcia rodzinne, eleganckie obiady i codzienne posiłki w miejscach, które słyną z dobrego smaku.

Marka

Fabryka Kahla od ponad 160 lat wytwarza porcelanowe cuda w niemieckiej Turyngii. Porcelana dla zmysłów - takim hasłem dziś charakteryzuje swoje produkty. Bogata oferta zróżnicowanych linii sprawia że klienci z całego świata znajdują w niej przedmioty idealnie dopasowane do swojego stylu. Świetności form towarzyszy rzadko spotykana jakość wykonania i użycie najlepszych innowacyjnych technologii. Kahla produkuje wyłącznie w Niemczech i zwraca baczną uwagę na aspekty ekologiczne.

Sklep Czerwona Maszyna prowadzi wyprzedaż stanów magazynowych marki - zapraszamy do zakupu pełnowartościowych produktów w atrakcyjnych cench!

Projektant

Barbara Schmidt pecjalizuje się w projektowaniu porcelany. Jej prace charakteryzują się minimalistycznymi formami oraz bardzo subtelnym wykończeniem. Najczęściej sięga po jasną, stonowaną kolorystykę. Od 1991 r. współpracuje z marką Kahla, tworząc przedmioty, który zyskują miano ponadczasowych. Jej zdaniem dobry produkt wymaga zaangażowania w jego realizację oraz skupienia się na oczekiwaniach potencjalnego klienta. Schmidt inspiruje się skandynawskim stylem, japońską tradycją rzemieślniczą oraz swoimi własnymi obserwacjami. Bada zwyczaje i nawyki żywieniowe, aby w pełni zrozumieć potrzeby i oczekiwania klientów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię