Filiżanka Seletti Hybrid Chucuito

9163 Seletti Seletti
207.00 PLN
207,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
9163
Wymiary
Rozmiar spodka: Ø 13 cm; wysokość 1,5 cm
Rozmiar miseczki: Ø 7,4 cm; wysokość 4,9 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Filiżanka Seletti Hybrid Chucuito to niebanalny pomysł na elegancki  i bardzo stylowy prezent.

Wyjątkowy pomysł i przepiękna realizacja! Ta filiżanka i spodek o średnicy 13 cm będą znakomicie wyglądały na eleganckim stole podczas serwowania pobudzającej kawy. Z jednej strony czerpiące z peruwiańskiego rękodzieła motywy, z drugiej klasyczna wytworność bieli, złota i motywów roślinnych. To połączenie pozwala dostrzec kontrasty w dwóch odmiennych stylach, które mimo wszystko wspólnie tworzą ponadczasową dekorację, obok której nie sposób przejść obojętnie!

Naczynia Seletti Hybrid to symboliczne połączenie estetyki wschodu i zachodu. Każde z naczyń składa się z 2 trwale połączonych ze sobą części prezentujących odmienną kulturę i typowe dla niej motywy artystyczne i historyczne. Nazwa filiżanki Chucuito nawiązuje do miejscowości w Peru, której dziedzictwo kulturowe stało się inspiracją do tej pięknej dekoracji. 

Dostrzeż dwie różne strony świata!

Filiżanka i spodek zostały zapakowane w bezpieczne, ekologiczne opakowanie, które świetnie nadaje się na oryginalny prezent.

Cechy produktu:

  • hybrydowa filiżanka stworzona z połączenia dwóch różnych naczyń,
  • z jednej strony forma ozdobiona motywami zaczerpniętymi z peruwiańskiej kultury, a z drugiej klasyczna biel, brąz i lekkie motywy roślinne,
  • oba elementy są ze sobą trwale połączenia i prezentują odmienne motywy artystyczne i historyczne,
  • filiżanka świetnie posłuży jako wyjątkowe naczynia do serwowania kawy lub herbaty,
  • zapakowana w eleganckie pudełko.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię