Fontanna czekoladowa Cilio

490060 Cilio Cilio
429.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
490060
Wymiary
Wysokość 33 cm
pojemność 450 ml
pojemność dolnego zbiornika 0,6 l
Ø 19 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Ta fontanna czekoladowa Cilio będzie wspaniałą, ale i przede wszystkim smakowitą ozdobą każdego przyjęcia!
Po 3 piętrach spływa gorąca, płynna czekolada, w której można maczać owoce, ciasteczka, pianki, a następnie rozkoszować się pysznym smakiem takiej przekąski. Czekoladę rozpuszcza się przed jej umieszczeniem w urządzeniu, a po nalaniu jej do środka, będzie ona na bieżąco podgrzewana, dzięki czemu nie zastygnie. Taka atrakcja na pewno przyciągnie na przyjęciu nie tylko dzieci!
Uwaga: stosować wyłącznie czystą czekoladę (bez dodatków typu orzechy itp.), uważać na dzieci istnieje ryzyko oparzenia się.

Marka

Marka Cilio to tradycje i doświadczenie od 1993 roku! Podstawą filozofii niemieckiej firmy Cilio jest połączenie wysokiej jakości materiałów i perfekcyjnej produkcji z optymalną funkcjonalnością proponowanych akcesoriów oraz ich pięknym wykończeniem. Profesjonalne akcesoria do kawy i przypraw Cilio, wyjątkowa porcelana i produkty do serwowania, które powinny się znaleźć na każdym stole!

Cilio to najwyższa jakość akcesoriów kuchennych i nowoczesny design, który doskonale współgra z rosnącymi potrzebami klientów sklepu Czerwona Maszyna. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię