Foremka do lodu i pudełko Lékué Ice Box

0250400R05C002 Lékué Lékué
134.00 PLN
134,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
0250400R05C002
Wymiary
Foremka 22,5 x 12,5 x 2,5 cm
pudełko 22,5 x 12,5 x 9 cm
Materiały
Silikon platinum, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Pojemnik, dzięki któremu nigdy nie zabraknie kostek lodu - może pomieścić aż 132 kostki.
Naczynie skonstruowano tak, by jednocześnie przechowywało zamrożone kostki i mroziło kolejne.
Wykonane z tworzywa sztucznego ABS, odpornego na niskie temperatury (do -40 stopni C) o dobrych właściwościach izolacyjnych.
Foremka, pełniąca jednocześnie funkcję przykrywki, została wykonana z silikonu platinum - elastycznego, nieprzywieralnego tworzywa, które ułatwia wyjmowanie kostek.
Można myć w zmywarce.

Marka

Lékué to hiszpańska marka doskonale znana ze swego przełomowego wynalazku - silikonu platinum. Akcesoria kuchenne z silikonu platinum są ultra elastyczne, sprężystye odporne na odkształcenia i ekstremalnie wysokie temperatury, bezpieczne i do tego szalenie łatwe w czyszczeniu. Lékué sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

Swoje produkty Lékué oferuje dziś w ponad 40 krajach i dzięki innowacyjnym pomysłom na narzędzia kuchenne jej popularność wciąż rośnie. Nowatorska konstrukcja akcesoriów przydatnych w kuchni i ich przemyślana funkcjonalność to cechy, które wyróżniają Lékué. W sklepie Czerwona Maszyna ofertę Lékué znajdziecie Państwo w działach Formy do pieczenia, oraz Akcesoria kuchenne.

Projektant

DesignWright to wszechstronne studio założone w Londynie (2005 r. ) przez dwóch braci – genialnych inżynierów. Adrian i Jeremy Wright tworzą dla tak znanych marek jak Philips, Orange, Nike, Hawlett Packard ( HP ), Joseph Joseph, Normann Copenhagen ... Na koncie swoich osiągnięć mają domowe roboty, modele telefonów komórkowych, aplikacje, meble, akcesoria kuchenne – i liczne, prestiżowe nagrody! Między innymi Red Dot Award i Design Plus.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię