Foremka do wykrawania ciastek Koziol Rudolf srebrna

3208011 Koziol Koziol
18.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3208011
Wymiary
8,5 x 10,7 x 2 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Ta zabawnie wykonana foremka zachwyci małych ciastkożerców!
Charakterystyczny kształt przypomina głowę renifera Rudolfa – najważniejszego, wśród reniferów Świętego Mikołaja. Ciastka wykrojone taką formą będą świetnie wyglądały na stole i z pewnością szybko z niego znikną. Nie tylko w okresie Bożego Narodzenia!
Pomysł: pozwól dziecku wziąć udział w domowych wypiekach – niech samo udekoruje takie ciastko: czekoladą, wiórkami, polewą albo bakaliami. Mniam!
Produkty marki Koziol to niemieckie tradycje produkcji i renoma od 1927 roku. Słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości produkcyjnej. Plus duża dawka dobrego humoru!
Produkty wolne od melaminy i często stosowanego BPA.

Kolekcja: Koziol Rudolf

Zobacz kolekcję

Marka

Produkty marki Koziol to nowoczesne spojrzenie na funkcjonalność i oryginalny design codziennie używanych przedmiotów kuchennych, łazienkowych i ogrodowych. Wszystkie propozycje tej niemieckiej marki słynącej z doskonałej jakości produktów cechuje żywa, intensywna kolorystyka, która staje się szalenie energetyczną dekoracją dla domu i przyjemnością dla oka. Rodzinne tradycje od 1927 roku i słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej. Pozytywne inspiracje, zabawa formą i barwy, które zmieniają wnętrza na lepsze!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię