Forma do babki Nordic Ware Brillance

85777 Nordic Ware Nordic Ware
244.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
85777
Wymiary
Średnica 26 cm
Wysokość 9,5 cm
Materiały
kute aluminium
Zastosowanie

Opis produktu

Forma do babki Nordic Ware Brillance nada Twoim domowym wypiekom niebywałego i zachwycającego kształtu.

Produkt wykonano z najlepszego przewodnika ciepła, czyli kutego aluminium, które zapewni Twojemu wypiekowi równomierne pieczenie i perfekcyjne odwzorowanie kształtu. Forma o średnicy 26 cm waży prawie 1 kilogram, co zapewnia jej trwałość i dużą odporność. Jej wnętrze pokryto nieprzywieralną powłoką, dzięki czemu z łatwością wyjmiesz swoją babkę bez ryzyka pęknięcia lub ukruszenia!

Zalecamy, aby przed każdym użyciem posmarować formę tłuszczem oraz lekko posypać mąką. Dla uzyskania perfekcyjnego wypieku napełnij ją do 3/4 wysokości, a przed włożeniem do piekarnika kilkukrotnie stuknij nią o blat. Taki zabieg zapewni idealne wypełnienie całej formy i pozbycie się z ciasta bąbelków powietrza. 

Nie używaj do wyciągania ciasta ostrych narzędzi, które mogą naruszyć powłokę formy. Nie zaleca się czyszczenia środkami chemicznymi.

Cechy produktu:

  • kolor - złoty
  • materiał - kute aluminium
  • pojemność - 2,36 litra
  • średnica - 26 cm
  • wysokość - 9,5 cm

Marka

Marka Nordic Ware jest absolutną ikoną wśród amerykańskich firm produkujących formy do pieczenia. Doskonała jakość tych form, estetyczne wzornictwo i niesamowite pomysły pozwalają przygotować w nich pełne humoru, elegancji i często zaskakujących kształtów ciasta, ciasteczka i cukiernicze słodkości. Nordic Ware tworzy także niepowtarzalne garnki, patelnie oraz naczynia, które ułatwiają pieczenie i grillowanie. Bajkowa kuchnia marzeń!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię