Forma do babki Nordic Ware Vintage Star

53137 Nordic Ware Nordic Ware
229.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
53137
Wymiary
Pojemność: 2,4 l
Ø : 24.56 cm
wysokość: 9,9 cm.
Materiały
Aluminium.
Ograniczenia
Gwarancja
dożywotnia
Opis gwarancji
Od producenta.

Opis produktu

Forma do babki Nordic Ware Vintage Star z pewnością przypadnie do gustu cukiernikom oraz miłośnikom domowych wypieków. Finezyjny kształt foremki sprawia, że przygotowane ciasta nie potrzebują dodatkowej dekoracji – efektownie prezentują się na stole nawet bez czekoladowej polewy. Dzięki zastosowaniu kutego aluminium babki wypiekają się szybko i równomiernie. Specjalna powłoka zapobiega przywieraniu ciasta do brzegów, co ułatwia szybkie wyciągnięcie gotowego wypieku.
Przed pierwszym użyciem należy wymyć w ciepłej wodzie z dodatkiem płynu do mycia naczyń. Nie namaczać. Przed każdym użyciem należy natłuścić i posypać mąką. Unikać kontaktu powierzchni formy z ostrymi, metalowymi narzędziami.

Marka

Marka Nordic Ware jest absolutną ikoną wśród amerykańskich firm produkujących formy do pieczenia. Doskonała jakość tych form, estetyczne wzornictwo i niesamowite pomysły pozwalają przygotować w nich pełne humoru, elegancji i często zaskakujących kształtów ciasta, ciasteczka i cukiernicze słodkości. Nordic Ware tworzy także niepowtarzalne garnki, patelnie oraz naczynia, które ułatwiają pieczenie i grillowanie. Bajkowa kuchnia marzeń!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię