Forma do ciasta Lékué, serca

0216004R01M017 Lékué Lékué
84.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
0216004R01M017
Wymiary
Ø 25,6 cm
Materiały
Silikon platinum
Zastosowanie

Opis produktu

Forma silikonowa do pieczenia ciasta w porcjach Lekue czerwona nadaje się do tworzenia spersonalizowanych romantycznych wypieków w kształcie serc.

Forma do ciasta umożliwia upieczenie na raz ciasta w czterech porcjach, w formie serc. Foremka jest wykonana z elastycznego silikonu platinum, czyli silikonu z dodatkiem szlachetnej platyny. Dzięki temu wyciąganie upieczonego ciasta jest łatwiejsze niż w przypadku metalowych form.

Silikon z dodatkiem platyny jest też neutralny w zapachu i smaku
. Jest także odporny na temperatury od -40 do 240 stopni, dzięki czemu formy do pieczenia można używać zarówno w zamrażarce, jak i w piekarniku oraz w kuchence mikrofalowej. Silikon szybko stygnie, dzięki temu nawet codzienne pieczenie jest szybsze i wygodniejsze.

Czyszczenie foremki jest niezwykle łatwe. Materiał jest wodoodporny, więc foremkę można myć w zmywarce.

Podczas czyszczenia należy uważać z ostrymi narzędziami i nie używać ich wewnątrz formy, bo może to grozić jej uszkodzeniem. W przypadku używania w piekarniku nie korzystać z trybu grill. 

Cechy produktu:

  • wykonane z wysokiej jakości silikonu platynowego
  • elastyczna konstrukcja ułatwiająca wygodne wyciąganie ciasta
  • odporne na temperatury od -40 do 240 stopni
  • materiał neutralny w zapachu i smaku
  • nie używać ostrych narzędzi wewnątrz formy
  • nie korzystać z trybu grill w piekarniku

Marka

Lékué to hiszpańska marka doskonale znana ze swego przełomowego wynalazku - silikonu platinum. Akcesoria kuchenne z silikonu platinum są ultra elastyczne, sprężystye odporne na odkształcenia i ekstremalnie wysokie temperatury, bezpieczne i do tego szalenie łatwe w czyszczeniu. Lékué sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

Swoje produkty Lékué oferuje dziś w ponad 40 krajach i dzięki innowacyjnym pomysłom na narzędzia kuchenne jej popularność wciąż rośnie. Nowatorska konstrukcja akcesoriów przydatnych w kuchni i ich przemyślana funkcjonalność to cechy, które wyróżniają Lékué. W sklepie Czerwona Maszyna ofertę Lékué znajdziecie Państwo w działach Formy do pieczenia, oraz Akcesoria kuchenne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię