Forma do pieczenia chleba Emile Henry Les Spécialistes, grafitowa

EH795504 Emile Henry Emile Henry
469.99 PLN
469,99 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
EH795504
Wymiary
24 x 15 x 12,5 cm
pojemność 1,8 l
Materiały
Ceramika
Zastosowanie

Opis produktu

Ceramiczna, grafitowa forma Emile Henry - do pieczenia chleba. Profesjonalne wypieki w domu.

Naczynie przeznaczone do wypieku każdego rodzaju chleba, np. żytniego, bezglutenowego, na zakwasie. Wykonane ze specjalnej, ogniotrwałej ceramiki (żaroodporność do 270 stopni C).

Właściwości ceramiki, pokrywka w kształcie kopuły z dwoma otworami i dwa otwory w dnie zapewniają dobry wzrost ciasta, cyrkulację powietrza i idealny poziom wilgoci podczas pieczenia. Efekt - chrupiąca, złocista skórka i miękki miąższ.

Minirowki na spodzie formy zapobiegają przywieraniu ciasta.

Opakowanie prezentowe.

Wykonano we Francji.

Marka

Emile Henry to wyjątkowa, francuska ceramika, której początki produkcji sięgają 1850 r. i małego, rodzinnego warsztatu w południowej Burgundii. Z biegiem lat oferta Emile Henry powiększała się i dziś naczynia żaroodporne i akcesoria kuchenne tej marki są znane i cenione na całym świecie. W ofercie Emile Henry są obecnie także specjalistyczne naczynia do wypieku bagietek, terriny, czy pasztetów. Najwyższej jakości brytfanny ceramiczne otrzymuje się przez wypalanie w 1150 stopniach Celsjusza -  są wytrzymałe na uderzenia i odporne na zmiany temperatury.
W sklepie Czerwona Maszyna bardzo cenimy fakt, że produkty Emile Henry podlegają ręcznej kontroli jakości i są podpisane od spodu inicjałem pracownika, który je sprawdzał!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię