Forma do pralinek Pavoni Garderoba

CHOCOFASHIONMRS Pavoni Pavoni
39.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
CHOCOFASHIONMRS
Wymiary
Wysokość 1,52 cm
18 x 17 cm
Materiały
Silikon
Zastosowanie

Opis produktu

Te pralinki są trendy! Pomysłowa forma do przygotowywania pralinek w kształcie torebek, szpilek, i innych modnych gadżetów. Takie czekoladki ożywią każdy stół. Dzięki elastycznej formie bardzo prosto wyjmuje się je ze środka.
Pavoni Idea – włoskie inspiracje, temperament i miłość do kuchni! Akcesoria i formy tej marki to silikonowe arcydzieła, które mogą być z powodzeniem używane w bardzo wysokich ale i ekstremalnie niskich temperaturach. Zakres temperatury: -40°C do +230°C. Do piekarnika, zamrażarki, mikrofalówki i zmywarki.

Marka

Pavoni Italia to od ponad 30 lat lider w zakresie wyrobów cukierniczych, pieczenia i produkcji sprzętów oraz akcesoriów, które przygotowywanie domowych pyszności czynią prawdziwą sztuką! Doskonała jakość produktów Pavoni uzyskana dzięki innowacyjnym technologiom, pięknie współgra z kolorowym designem miseczek, form do ciasta, przykrywek i pędzelków cukierniczych. Silikonowe wykonanie pozwala na ich optymalne wykorzystanie bez natłuszczania: w piekarnikach, zamrażarkach, mikrofalówkach i zmywarkach. Pavoni Idea – włoskie inspiracje, temperament i miłość do kuchni!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię