Forma do wypieku 3 bagietek typu paryskiego Emile Henry, czarny

EH795506 Emile Henry Emile Henry
499.99 PLN
499,99 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
EH795506
Wymiary
Waga : 3,36 kg
Długość: 39,5 cm
Szerokość: 23 cm
Wysokość: 10 cm
Długość wewnętrzna: 37 cm
Wysokość wewnętrzna : 2,5 cm
Pojemność maksymalna: 3,7 L
Materiały
ceramika
Zastosowanie

Opis produktu

Forma marki Emile Henry. Doskonale sprawdzi się do wypieku trzech bagietek typu paryskiego. Sprawi, że pieczywo będzie świeże, puszyste i chrupiące, jak z tradycyjnego ceramicznego pieca.

Naczynie zostało zbudowane w innowacyjny sposób, dzięki któremu wilgoć jest zamykana w środku, a następnie powoli odprowadzania na zewnątrz przez otwory w górnej części formy.

Produkt wykonano z niezwykłą starannością, dzięki czemu jest niezwykle trwały i odporny na zadrapania. Ponadto, może być myty w zmywarce, a także przekładany bezpośrednio z zamrażarki do nagrzanego piekarnika.

Formę wykonano z ceramiki. Dostępna w eleganckim, czarnym odcieniu. Wszystkie produkty Emile Henry są produkowane we Francji, z zachowaniem najwyższych standardów już od 1850 roku.

Marka

Emile Henry to wyjątkowa, francuska ceramika, której początki produkcji sięgają 1850 r. i małego, rodzinnego warsztatu w południowej Burgundii. Z biegiem lat oferta Emile Henry powiększała się i dziś naczynia żaroodporne i akcesoria kuchenne tej marki są znane i cenione na całym świecie. W ofercie Emile Henry są obecnie także specjalistyczne naczynia do wypieku bagietek, terriny, czy pasztetów. Najwyższej jakości brytfanny ceramiczne otrzymuje się przez wypalanie w 1150 stopniach Celsjusza -  są wytrzymałe na uderzenia i odporne na zmiany temperatury.
W sklepie Czerwona Maszyna bardzo cenimy fakt, że produkty Emile Henry podlegają ręcznej kontroli jakości i są podpisane od spodu inicjałem pracownika, który je sprawdzał!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię