Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Fotel dla dziecka OK Design Acapulco mini, jasnoniebieski

Fotel dla dziecka OK Design Acapulco mini, jasnoniebieski
Fotel dla dziecka OK Design Acapulco mini, jasnoniebieski Fotel dla dziecka OK Design Acapulco mini, jasnoniebieski Fotel dla dziecka OK Design Acapulco mini, jasnoniebieski Fotel dla dziecka OK Design Acapulco mini, jasnoniebieski
x zamknij

Fotel dla dziecka OK Design Acapulco mini, jasnoniebieski

ok design
899.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 10-15 dni roboczych
Wysokość 57 cm
szerokość 70 cm
długość 62 cm
Ocynkowana, malowana proszkowo lita stal, tworzywo PVC, wolne od ftalanów i metali ciężkich
ok-design-1502
 
Fotel Acapulco to ikona designu z ponad 60-letnią historią. Projekt narodził się w Meksyku, w latach 50., jednak nazwisko jego twórcy do dzisiaj pozostaje zagadką. Kolorowe fotele z plecionym siedziskiem stały się bardzo popularne wśród bywalców meksykańskich plaż, a w krótkim czasie zawędrowały do Europy. Swoją nazwę zawdzięczają popularnemu kurortowi nad Morzem Spokojnym, w którym wypoczywały największe gwiazdy Hollywood: Elvis Presley, Elisabeth Taylor i John Wayne. Fotel Acapulco to współcześnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów w historii designu.

Kultowy fotel doczekał się nowej odsłony dzięki OK design. Skandynawska marka sięgnęła po dobrze znany design, wzbogacając go o wysokiej jakości materiały. Siedziska, dostępne w pięciu kolorach, są wyplatane z tworzywa PVC wolnego od szkodliwych ftalanów. Nogi to galwanizowana i malowana proszkowo stal szlachetna. Mebel nadaje się do użytku w domu i na zewnątrz.

Inne z kolekcji OK Design Acapulco mini

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.