Fotel Normann Copenhagen Timb Tan/Camel leather

1401620 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
2622.00 PLN
2 622,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 12 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1401620
Wymiary
Wysokość 82 cm
Długość 56 cm
Szerokość 51,5 cm
Wysokość siedziska 46 cm
Materiały
Drewno jesionowe, skóra

Opis produktu

Fotel Normann Copenhagen Timb z tapicerką w kolorze Tan / Camel Leather to wygodny mebel w intrygującym kolorze.

Timb to fotel o wysokości 82 cm zrobiony z drewna jesionu i tapicerki ze skóry w interesującym kolorze Tan / Camel Leather. To sympatyczne drewniane krzesło o głębokości 51,5 cm i długości 56 cm zwraca uwagę prostymi liniami i łagodnymi krzywiznami.

Krótkie, wysoko umieszczone oparcie ciekawie kontrastuje z szerokim i wygodnym siedziskiem, które zostało subtelnie wyprofilowane, aby zapewnić jeszcze większą wygodę i komfort.

Fotel Normann Copenhagen Timb to także ciekawy przykład rzemieślniczych tradycji. Cała konstrukcja mebla jest zrobiona z drewna, a poszczególne elementy połączono ze sobą za pomocą kołków. W krześle Timb nie znajdziemy metalowych śrubek czy gwoździ.

Za projekt tego prostego i funkcjonalnego krzesła odpowiada projektant Simon Legald.

Cechy produktu:

  • drewniany fotel z jesionu i tapicerki skórzanej w kolorze tan / camel leather
  • łączenie za pomocą kołków,
  • wysokość 82 cm, długość 52 cm, głębokość 51 cm
  • projekt: Simon Legald

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku.W naszej ofercie znajdują się meble, lampy i akcesoria a także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Projektant

Simon Legald to projektant, dla którego kluczem do osiągnięcia sukcesu jest zaangażowanie i ciężka praca. Swoją twórczość określa w kilku słowach, które są wyznacznikami jego stylu – szczerość i skandynawska prostota. W jego pracach widoczny jest dialog pomiędzy rękodziełem a produkcją przemysłową. Obecnie współpracuje z marką Normann Copenhagen, dla której projektuje eleganckie meble, lampy oraz akcesoria do domu. Jego ulubionym materiałem jest drewno, ponieważ daje nieograniczone możliwości tworzenia. Według Legalda każdy produkt powinien pełnić określoną funkcję oraz spełniać oczekiwania estetyczne klienta.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię