Fotel obrotowy Normann Copenhagen Era High Alu Ultra Leather

603423 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
11339.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
603423
Wymiary
Wysokość siedziska: 40 cm
wysokość fotela: 103 cm
długość: 83 cm
szerokość: 83 cm.
Materiały
Obicie: skóra Ultra Leather
wypełnienie: gąbka
rama: aluminium.

Opis produktu

Obrotowy fotel tapicerowany

Fotel obrotowy Normann Copenhagen Era High Alu Ultra Leather. Fotel został pokryty skórą anilinową Ultra / Tango Soerensen - kod koloru widocznego na zdjęciu to 41597. Zobacz inne kolory skór Ultra / Tango na stronie Soerensen. Fotel Norman Copenhagenn Era Low Oak dostępny jest również w tapicerkach:Nogi

Fotel Normann Copenhagen Era High Alu Ultra Leather posiada aluminiowe nóżki. Istnieje również możliwość wybrania nóżek aluminiowych, lakierowanych proszkowo na kolor czarny.Możliwe konfiguracje można zobaczyć na stronie producenta: Normann Copenhagen,

Wzorniki i zamówienia

Sklep Czerwona Maszyna posiada wzorniki tkanin dla Fotela obrotowego Normann Copenhagen Era High Alu Ultra Leather. Wzorniki można obejrzeć w sklepie stacjonarnym w Krakowie, przy ul. Wileńskiej 4.

Aby zamówić fotel w innej konfiguracji, prosimy o kontakt z Biurem Sprzedaży i Obsługi Klienta - tel. 12 312 4000.

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku.W naszej ofercie znajdują się meble, lampy i akcesoria a także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Projektant

Simon Legald to projektant, dla którego kluczem do osiągnięcia sukcesu jest zaangażowanie i ciężka praca. Swoją twórczość określa w kilku słowach, które są wyznacznikami jego stylu – szczerość i skandynawska prostota. W jego pracach widoczny jest dialog pomiędzy rękodziełem a produkcją przemysłową. Obecnie współpracuje z marką Normann Copenhagen, dla której projektuje eleganckie meble, lampy oraz akcesoria do domu. Jego ulubionym materiałem jest drewno, ponieważ daje nieograniczone możliwości tworzenia. Według Legalda każdy produkt powinien pełnić określoną funkcję oraz spełniać oczekiwania estetyczne klienta.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię