Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Fotel OK Design Acapulco, jasnoniebieski

Fotel OK Design Acapulco, jasnoniebieski
Fotel OK Design Acapulco, jasnoniebieski Fotel OK Design Acapulco, jasnoniebieski Fotel OK Design Acapulco, jasnoniebieski Fotel OK Design Acapulco, jasnoniebieski
x zamknij

Fotel OK Design Acapulco, jasnoniebieski

ok design
1749.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 10-15 dni roboczych
Wysokość 84 cm
szerokość 71 cm
długość 100 cm
Ocynkowana, malowana proszkowo lita stal, tworzywo PVC, wolne od ftalanów i metali ciężkich
ok-design-1103
 
Fotel Acapulco to ikona designu z ponad 60-letnią historią. Projekt narodził się w Meksyku, w latach 50., jednak nazwisko jego twórcy do dzisiaj pozostaje zagadką. Kolorowe fotele z plecionym siedziskiem stały się bardzo popularne wśród bywalców meksykańskich plaż, a w krótkim czasie zawędrowały do Europy. Swoją nazwę zawdzięczają popularnemu kurortowi nad Morzem Spokojnym, w którym wypoczywały największe gwiazdy Hollywood: Elvis Presley, Elizabeth Taylor i John Wayne. Fotel Acapulco to współcześnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów w historii designu.

Kultowy fotel doczekał się nowej odsłony dzięki OK design. Skandynawska marka sięgnęła po dobrze znany design, wzbogacając go o wysokiej jakości materiały. Siedziska, dostępne w pięciu kolorach, są wyplatane z tworzywa PVC wolnego od szkodliwych ftalanów. Nogi to galwanizowana i malowana proszkowo stal szlachetna. Mebel nadaje się do użytku w domu i na zewnątrz.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.