Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Fotel Serax Paola Navone 2, biały

Fotel Serax Paola Navone 2, biały
Fotel Serax Paola Navone 2, biały Fotel Serax Paola Navone 2, biały Fotel Serax Paola Navone 2, biały Fotel Serax Paola Navone 2, biały
x zamknij

Fotel Serax Paola Navone 2, biały

 
Gdy usiądziesz w fotelu Paoli Navone, poczujesz się jak na plaży! Wszystko dlatego, że mebel kształtem nawiązuje do tradycyjnych leżaków. Został jednak wzbogacony o solidny stelaż ze stali malowanej na biało, który utrzymuje materiałowe siedzisko. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno na balkonie, jak i na tarasie – zwłaszcza w czasie wieczorów spędzonych z przyjaciółmi czy rodziną. Osoby, które wolą klasyczne rozwiązania mogą udekorować fotel poduszkami w stonowanych odcieniach, natomiast dla miłośników nietypowych rozwiązań najlepiej sprawdzą się kolorowe dodatki z wyraźnymi wzorami.

Kolekcja Paola Navone to seria białych mebli ogrodowych, które charakteryzują się smukłą konstrukcją oraz przemyślanym, minimalistycznym wzornictwem. Meble są dziełem utalentowanej projektantki – Paoli Navone, która tworzy przedmioty mocno zakorzenione w tradycji. Wśród nich znajdują się nie tylko meble, ale również tekstylia, ceramika, biżuteria czy lampy. Znakiem rozpoznawczym projektantki są kolory, którymi umiejętnie operuje oraz wyszukane zdobienia, dzięki którym jej projekty nabierają indywidualnego charakteru.

Inne z kolekcji Serax Paola Navone

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.