Fotel Serax Paola Navone 2, szaro-miętowy

B7216839W Serax Serax
3263.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
B7216839W
Wymiary
93 x 78
wysokość 76 cm
Materiały
Stal lakierowana, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Gdy usiądziesz w fotelu Paoli Navone, poczujesz się jak na plaży! Wszystko dlatego, że mebel kształtem nawiązuje do tradycyjnych leżaków. Został jednak wzbogacony o solidny stelaż ze stali malowanej na szaro, który utrzymuje materiałowe siedzisko. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno na balkonie, jak i na tarasie – zwłaszcza w czasie wieczorów spędzonych z przyjaciółmi czy rodziną. Osoby, które wolą klasyczne rozwiązania mogą udekorować fotel poduszkami w stonowanych odcieniach, natomiast dla miłośników nietypowych rozwiązań najlepiej sprawdzą się kolorowe dodatki z wyraźnymi wzorami.

Kolekcja Paola Navone to seria białych mebli ogrodowych, które charakteryzują się smukłą konstrukcją oraz przemyślanym, minimalistycznym wzornictwem. Meble są dziełem utalentowanej projektantki – Paoli Navone, która tworzy przedmioty mocno zakorzenione w tradycji. Wśród nich znajdują się nie tylko meble, ale również tekstylia, ceramika, biżuteria czy lampy. Znakiem rozpoznawczym projektantki są kolory, którymi umiejętnie operuje oraz wyszukane zdobienia, dzięki którym jej projekty nabierają indywidualnego charakteru.

Kolekcja: Serax Paola Navone

Zobacz kolekcję

Marka

Projektant

Paola Navone to znana, włoska projektantka i architektka z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się również wystrojem wnętrz, tworzeniem scenografii, organizowaniem wystaw i imprez. Współpracowała z takimi markami jak Serax, Alessi, Swarovski, Armani Casa, Driade, Orizzonti czy Roche Bobois. Paola tworzy przedmioty mocno zakorzenione w tradycji. Wśród nich znaleźć można m.in. meble, tekstylia, ceramikę, biżuterię oraz lampy. Znakiem rozpoznawczym Navone są kolory, którymi umiejętnie operuje oraz wyszukane zdobienia, dzięki którym jej projekty nabierają indywidualnego charakteru.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Mimi 23.03.2018
Bardzo wygodny fotel, można długo siedzieć i nic nie gniecie. Polecam!