Fotel Sitting Bull Chill, jasnoszary

460055 Sitting Bull Sitting Bull
749.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
460055
Wymiary
95 x 85 x 105 cm
Materiały
Pokrycie: skóra ekologiczna (poliuretan)
wypełnienie: perełki EPS
szwy: nylon

Opis produktu

Wygodny fotel do domu i ogrodu. Będzie idealnym elementem wyposażenia salonu, sypialni, pokoju dziecięcego czy tarasu. Wraz z innymi meblami marki Sitting Bull pozwoli ciekawie zaaranżować przestrzeń wokół basenu.

Pokrycie wykonane z tkaniny syntetycznej – poliestru, która jest wytrzymała, miła w dotyku i dostosowuje się do ciała. Materiał jest odporny na uszkodzenia, promienie UV, pleśń, plamy i pęknięcia. Do wypełnienia użyto specjalnych, styropianowych granulek EPS, które co jakiś czas należy uzupełnić. Podwójne szwy wykonane z nylonu są odporne na promieniowanie UV i rozdarcia. Pokrycie fotela jest łatwe w utrzymaniu – należy je czyścić przy użyciu wilgotnej szmatki lub miękkiej szczotki.

Marka

Niemiecka marka Sitting Bull produkuje niezwykłe, szalenie wygodne worki do siedzenia, które z jednej strony są designerską ozdobą każdego wnętrza, a z drugiej idealnie dopasowują się do ciała. Można w nich siedzieć, leżeć, wyciągać się, opierać i dowolnie zmieniać pozycję – zawsze układają się tak, jak chce osoba, która w nich usiądzie. Worki Sitting Bull są przy tym bardzo mocne, odporne na starzenie się, pęknięcia, promienie UV i niszczycielskie pomysły energicznych dzieci. Do domu i do biura! Niemiecka precyzja wykonania, innowacyjne pomysły i wygoda, do której chce się wracać - oto Sitting Bull!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię