Fotel Skagerak Selandia Teak składany

S1400505 Skagerak Skagerak
2524.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
S1400505
Wymiary
56 x 58 x 88 cm
Materiały
Drewno tekowe

Opis produktu

Poczuj się jak na dryfującym statku! Niezwykły fotel o tak wyprofilowanych kształtach, które zdają się zabierać siedzącego w podróż po bezbrzeżach oceanu! Lekkie wygięcia, łuki i maksymalny komfort wypoczynku. To jest to. Kolekcja Selandia – fantazyjnie płynne kształty, opływowe linie i wrażenie falowania!
Meble Skagerak to piękne połączenie duńskiego minimalizmu, wysokiej estetyki wykonania i najlepszych gatunków drewna. Nowoczesne i klimatyczne aranżacje.

Marka

Marka Skagerak to wysokiej jakości meble, akcesoria kuchenne i łazienkowe, które od 1976 roku podbijają światowe rynki perfekcją wykonania, naturalnym designem i niepowtarzalnym, duńskim stylem. Wykonane z najlepszych gatunków drewna: dąb, teak, akacja, wenge – zachwycają ekologicznymi inspiracjami, formą i doskonale współgrają z potrzebą łączenia nowoczesności z klimatyczną nutą aranżacji wnętrz. Skagerak to po prostu piękne, oryginalne wzornictwo i to „coś”, co sprawia że dom z produktami tej firmy wygląda absolutnie wyjątkowo. Design dla pokoleń!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię