Fotel Umage A Conversation Piece petrol blue

5501+5501-1 Umage Umage
5285.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5501+5501-1
Wymiary
wysokość: 83 cm
szerokość: 70 cm
głębokość: 83 cm
Materiały
Lite drewno dębowe, fornir laminowany, poliester

Opis produktu

Ciekawy kształt i zaokrąglone linie to cechy charakteryzujące niebieski (petrol blue) fotel Umage A Conversation Piece. Idealnie wyprofilowane siedzisko jest niezwykle wygodne, a jego podniesione krawędzie zapewniają wysoki komfort wypoczynku. Dzięki szeroko rozstawionym nóżkom fotel jest stabilny. Zaokrąglone oparcie, wcięte na szczycie kształtem przypomina serce. Tapicerka ozdobiona jest poziomymi przeszyciami. Konstrukcję fotela wykonano z trwałego, litego drewna dębowego oraz forniru laminowanego. Niewielkich rozmiarów fotel sprawdzi się w małych wnętrzach. Będzie pasował zarówno do przestrzeni domowych, jak i komercyjnych. Elementy mocujące fotel są ukryte, co poprawia wygląd fotela. A Conversation Piece jest wprost stworzony do asystowania przy towarzyskich rozmowach.

Marka

Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen - producent wyrafinowanego oświetlenia w przystępnych cenach. W roku 2018 marka podjeła decyzję o zmianie nazwy na Umage, a do oferty lamp dołączono również meble i akcesoria w skandynawskim stylu. Sama marka o zmianie nazwy mówi:

"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę, ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - Umage. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat.
Umage".

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię