Fotel Umage A Conversation Piece slate grey

5501-5501-5 Umage Umage
5285.00 PLN
5 285,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 15 dni roboczych.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5501-5501-5
Wymiary
wysokość: 83 cm
szerokość: 70 cm
głębokość: 83 cm
Materiały
Lite drewno dębowe, fornir laminowany, poliester

Opis produktu

Ciekawy kształt i zaokrąglone linie to cechy charakteryzujące ciemnoszary (slate grey) fotel Umage A Conversation Piece. Idealnie wyprofilowane siedzisko jest niezwykle wygodne, a jego podniesione krawędzie zapewniają wysoki komfort wypoczynku. Dzięki szeroko rozstawionym nóżkom fotel jest stabilny. Zaokrąglone oparcie, wcięte na szczycie kształtem przypomina serce. Tapicerka ozdobiona jest poziomymi przeszyciami. Konstrukcję fotela wykonano z trwałego litego drewna dębowego oraz forniru laminowanego.Niewielkich rozmiarów fotel sprawdzi się w małych wnętrzach. Będzie pasował zarówno do przestrzeni domowych, jak i komercyjnych. Elementy mocujące fotel są ukryte, co poprawia jego wygląd. A Conversation Piece jest wprost stworzony do asystowania przy towarzyskich rozmowach.

Marka

Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen - producent wyrafinowanego oświetlenia w przystępnych cenach. W roku 2018 marka podjeła decyzję o zmianie nazwy na Umage, a do oferty lamp dołączono również meble i akcesoria w skandynawskim stylu. Sama marka o zmianie nazwy mówi:

"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę, ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - Umage. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat.
Umage".

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię