Fotel Umage The Reader dusty rose

5502-5502-4 Umage Umage
5515.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5502-5502-4
Wymiary
wysokość: 105 cm
szerokość: 78 cm
głębokość: 91 cm
Materiały
Lite drewno dębowe, fornir laminowany, poliester

Opis produktu

Fotel Umage The Reader w kolorze pudrowego różu (dusty rose) o prostym, lekko zaokrąglonym kształcie. Stworzony z myślą o molach książkowych lub kinomaniakach. Wysokie oparcie i idealnie wyprofilowane siedzisko zapewniają odpowiedni komfort, który podczas długiego przesiadywania jest niezwykle ważny. Budowa fotela pozwala na usadowienie się w dowolnej pozycji i swobodne zatopienie w lekturze lub filmie. Dzięki szeroko rozstawionym nóżkom fotel jest niezwykle stabilny. Konstrukcja fotela wykonana jest z trwałego, litego drewna dębowego oraz forniru laminowanego. Elementy mocujące fotel są ukryte, co poprawia jego wygląd. The Reader sprawdzi się nie tylko w sypialni lub w salonie, ale także w kawiarniach czy księgarniach - wszędzie tam, gdzie można oddać się czytaniu ulubionej książki.

Marka

Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen - producent wyrafinowanego oświetlenia w przystępnych cenach. W roku 2018 marka podjeła decyzję o zmianie nazwy na Umage, a do oferty lamp dołączono również meble i akcesoria w skandynawskim stylu. Sama marka o zmianie nazwy mówi:

"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę, ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - Umage. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat.
Umage".

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię