Plecaki i torby miejskie

Designerskie plecaki i torby miejskie

Designerskie torby kolorystyką i wzornictwem przyciągają wzrok, ale są też niezwykle praktyczne. Świetnie wpisują się w większość modnych outfitów.

Plecak miejski

Plecaki są coraz częściej wybieraną propozycją. Już dawno przestały się kojarzyć z tornistrami, które dzieci noszą do szkoły. Teraz coraz częściej zastępują torebki, między innymi ze względu na wygodę. Doceniają je przede wszystkim te osoby, które są w ciągłym ruchu. Dla takich osób priorytetem jest wygoda. Z takim plecakiem wygodniej jest wsiąść na rower miejski, spacerować z małym dzieckiem i robić zakupy, ponieważ plecak nie przeszkadza i nie zajmuje rąk. Niewielki plecak miejski sprawdza się też świetnie jako bagaż podręczny.  Do wyboru są też specjalne plecaki, które pozwalają w bezpieczny sposób przenosić laptop i inne urządzenia elektroniczne. Ich stonowany design sprawia, że świetnie nadają się do pracy lub na zajęcia.

Modna torba na ramię

Wśród wielu dostępnych toreb noszonych na ramieniu warto wybrać tę, która spełni wszystkie oczekiwania. Bardzo popularne są tzw. torby listonoszki. Wszystko dlatego, że torba listonoszka jest zawsze wygodna, pojemna i świetnie pasuje niemal do każdej stylizacji. Jest też modna od kilku sezonów i nic nie wskazuje na to, by moda miała szybko przeminąć. Można też wybrać klasyczną torbę na ramię. Torba miejska może mieć oryginalne kolory i ciekawy design. Najlepiej wybrać taką, która będzie pakowna i pomieści książkę, tablet, dokumenty, podręczne drobiazgi, kosmetyczkę, a nawet drobne zakupy. Bardzo fajną propozycją są też modne torby z kieszenią termiczną na butelkę z wodą.

Torba na ramię jest też dodatkiem coraz częściej docenianym również przez mężczyzn, tym bardziej, że saszetki czy nerki odeszły do lamusa. Tego typu torba sprawdzi się w każdej sytuacji. Dokumenty, klucze, portfel, telefon i inne drobiazgi nie muszą wypychać kieszeni kurtek, marynarek i spodni. Mężczyzna z taką torbą zyskuje elegancki wygląd.

Pojemna torba dla mamy

Każda matka małego dziecka wie, jak wiele rzeczy potrzebnych jest na każdym spacerze z maluchem. Pieluszki, smoczki, coś do picia, chusteczki nawilżane, ulubiona zabawka, sweterek albo czapeczka, to tylko niektóre z rzeczy, które ma przy sobie każda młoda mama. Doskonałe są też torby dla mamy z matą do przewijania. Mają one kieszenie na pieluszki, kremy i drobne akcesoria, matę do przewijania, którą można łatwo utrzymać w czystości, a także odrębne miejsce na brudne pieluszki. Dzięki takiej torbie można szybko, łatwo i higienicznie przewinąć dziecko w każdych warunkach. Będąc przy temacie dzieci, warto wspomnieć o torbach dla najmłodszych. Wygodne torby pomieszczą przekąski, napój, chusteczki higieniczne i inne drobiazgi, które dziecko powinno mieć przy sobie. Dla bezpieczeństwa dziecka w torbie zamontowana jest imienna plakietka. Zadbano też o uchwyt na klucze wewnątrz torby. Równie fajne i przydatne są torby termiczne na lunch w formie walizeczki, które dziecko może zabrać ze sobą do szkoły lub na wycieczkę. Modne wzornictwo sprawia, że torby spodobają się każdemu dziecku.