Akcesoria do cygar i papierosów

Eleganckie akcesoria do cygar i papierosów

Trafionym prezentem dla każdego palacza są designerskie akcesoria, które urozmaicają palenie, a także takie, które pomagają utrzymać porządek w ich otoczeniu. Dzięki nim zwyczajny nałóg staje się swoistym rytuałem i daje prawdziwą przyjemność. Dlatego w cenie są piękne zapalniczki, papierośnice, a także popielniczki. W tym miejscu skupimy się przede wszystkim na tych ostatnich.

Stylowa popielniczka

Eleganckie i niezwykle ozdobne popielniczki doceni każdy, kto lubi otaczać się pięknymi przedmiotami. Takie właśnie są liczne popielniczki z naszej kolekcji. Wyróżniają się one perfekcyjnym wykonaniem, opływowymi kształtami i wysokiej jakości materiałami, które wyglądają jak szczere złoto lub srebro. Wiele z nich można potraktować jak małe dzieło sztuki. Ekskluzywna popielniczka będzie się pięknie prezentować w każdy stylowym miejscu – na biurku w gabinecie, bądź też na stoliku w salonie.

Luksusowe popielniczki zostały zaprojektowane zarówno z myślą o osobach palących papierosy, jak i tych, którzy preferują cygara. Jednym i drugim zapewnią one maksymalny komfort podczas palenia.

Popielniczka zamykana

Zamykane popielniczki docenią przede wszystkim osoby, które cenią sobie porządek i ład. Zamykana popielniczka ukryje mało estetyczne niedopałki papierosów oraz popiół. Ponadto zapobiegnie rozprzestrzenianiu się wokół nieprzyjemnego zapachu, co często jest uciążliwe dla osób, które nie palą. W dodatku taka popielniczka jest idealna dla tych, którzy lubią rozkoszować się dymkiem na świeżym powietrzu – dzięki zamknięciu nawet silny wiatr nie rozdmucha zawartości popielniczki zanieczyszczając otoczenie.

Popielniczka do walki z nałogiem

Jeśli wiemy, że ktoś myśli o rzuceniu palenia to możemy mu podarować zabawną popielniczkę, która może pomóc w walce z nałogiem. Zabawne rysunki na dnie popielniczki w oryginalny sposób przypominają o skutkach palenia. Tego typu popielniczki spodobają się osobom z poczuciem humoru i odrobiną dystansu do swojego nałogu.

Kieszonkowa popielniczka

Kieszonkowa popielniczka to gadżet, który jest stosunkowo mało znany, dlatego może zaskoczyć nawet wieloletniego palacza. Tego typu popielniczki są bardzo eleganckie i sprawdzają się w wielu sytuacjach. Zamykana, kieszonkowa popielniczka przydaje się w podróży, na dworze oraz w miejscach, w których nie ma popielniczek. Z taką popielniczką można wyjść na papierosa i nie martwić się, że zanieczyścimy otoczenie lub będziemy musieli zmuszeni stać przy śmietniku w mało przyjemnym miejscu.

Akcesoria dla palaczy

Wśród prezentów, z których również ucieszy się każdy palacz są wspomniane już stylowe papierośnice lub piękne zapalniczki. Bardzo eleganckim prezentem jest również luksusowy zestaw do cygar. Taki zestaw składa się z tub na cygara i obcinarki. Wszystko to jest umieszczone w skórzanym etui. W takich zestawach jedna z tub może być zakręcana i pełnić rolę piersiówki. Mała ilość wykwintnego trunku doda paleniu cygara wyjątkowy wymiar.