Akcesoria do laptopów i tabletów

Designerskie akcesoria to laptopów i tabletów

Laptopy, tablety, smartfony i inne urządzenia mobilne na stałe zagościły w naszym życiu. Dziś już chyba nikt, szczególnie wśród młodego pokolenia, nie wyobraża sobie życia bez wszechobecnej elektroniki i dostępu do internetu. Z myślą urządzeniach, które towarzyszą nam na co dzień, proponujemy liczne designerskie akcesoria do nich.

Etui na notebooka, tablet lub iPada

Laptopy, a tym bardziej tablety i wszelkie urządzenia mobilne, zabieramy ze sobą niemal wszędzie. Dlatego ważne jest ich bezpieczne i estetyczne przechowywanie. Doskonale w tej roli sprawdza się etui na laptopa. Takie etui na notebooka nie zajmuje dużo miejsca, można je włożyć do większej torby lub walizki, a do tego świetnie wygląda. Etui na laptopa zapewnia mu bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Równie przydatne jest etui na tablet. Zabezpiecza ono ekran przed zarysowaniami i uszkodzeniami, a całe urządzenie również przed kurzem i wilgocią. Alternatywą do prostego etui na tablet jest torba na tablet z zamkiem błyskawicznym. Niezastąpionym akcesorium jest również etui na iPada. Takie etui nie tylko ochroni urządzenie, ale też ułatwi korzystanie z niego, ponieważ może służyć jako wygodna podstawka.

Podstawka pod tablet

Tablety oraz inne urządzenia mobilne są fantastyczne do oglądania filmików, prowadzenia rozmów wideo, nagrywania filmików i wielu innych funkcji. Ze względu na płaski kształt warto mieć poręczną podstawkę. Taka podstawka pod tablet ma niewielkie rozmiary, więc można mieć ją zawsze przy sobie.  Dzięki niej można ustawić tablet pionowo lub poziomo w zależności od potrzeb. Posiadacze iPada mogą znaleźć analogiczną podstawkę dedykowaną temu urządzeniu. Dobrym zakupem jest także podkładka pod laptopa z wygodną poduszką. Dzięki niej można korzystać z notebooka trzymając go stabilnie na kolanach i jednocześnie nie narażając go na przegrzanie.

Niezastąpiony power bank

Niemal wszędzie i zawsze możemy korzystać z laptopów, tabletów, iPadów, smartfonów lub iPhone. Jednak nie zawsze mamy stałe źródło prądu, a baterie w urządzeniu nie zawsze spełniają nasze oczekiwania. Dlatego warto mieć zawsze pod ręką naładowany powerbank. Niewielkie rozmiary sprawiają, że można mieć go zawsze przy sobie. W dodatku każdy power bank z naszej kolekcji ma niezwykle stylowy, designerski wygląd. Dlatego świetnie komponuje się z markowym sprzętem i innymi modnymi gadżetami. Ładowarka USB pozwala naładować telefon zawsze wtedy gdy jest to konieczne.

Głośnik bezprzewodowy

Głośnik bezprzewodowy to niewielkie rozmiarami urządzenie, które połączy się za pomocą bluetooth z naszym tabletem, smartfonem lub innym urządzeniem i przemieni je w wysokiej klasy sprzęt do odtwarzania muzyki i nagrań. Głośnik bezprzewodowy przyda się w wielu sytuacjach – na spotkaniach towarzyskich, w czasie wycieczek i pikników, w trakcie prezentacji etc. W dodatku proponujemy głośniki, które zachwycają nie tylko czystością dźwięku i parametrami technicznymi, ale też niezwykłym, stylowym wyglądem. Taki designerski głośnik bezprzewodowy na biurku czy na stole konferencyjnym to prawdziwa ozdoba.

Pendrive i inne urządzenia USB

Port USB dostępny w większości urządzeń pozwala przyłączać różne dodatkowe elementy pozwalając na korzystanie z dodatkowych funkcji. Najpopularniejszym z nich jest dodatkowy nośnik pamięci, czyli pamięć USB. Taki pendrive jest mały i jednocześnie bardzo elegancki, może więc z powodzeniem znaleźć swoje miejsce w portfelu, w torebce, w etui na laptopa, a nawet zostać dopięty do kluczy. Stylowy wygląd sprawia, że pendrive może być tak samo eleganckim dodatkiem jak designerskie długopisy i pióra czy skórzane portfele. Wybierając akcesoria do tabletów i laptopów warto też zwrócić uwagę  na ekologiczne ładowarki solarne, osłonki na ekran, czytniki kart SD i wiele innych.