Pióra i długopisy

Designerskie pióra i długopisy

Choć długopis lub pióro to mały, prawie niezauważalny przedmiot, to wybór artykułów piśmienniczych świadczy o nas lub firmie, którą reprezentujemy. Dlatego jeśli zależy nam na dopracowanym, eleganckim wyglądzie, a także stylowym wystroju miejsca pracy, to zwyczajne długopisy w plastikowej oprawie powinniśmy zastąpić stylowymi, designerskimi długopisami lub piórami.

Osobisty długopis

Prawdziwa elegancja to ta nie wymuszona, dyskretna. Świadczą o niej nasze codzienne wybory i chęć otaczania się pięknymi przedmiotami. Tandetny długopis wyciągnięty z kieszeni marynarki czy z aktówki może popsuć cały efekt. Dlatego warto zawsze mieć przy sobie stylowy długopis. To nim podpiszemy się na rachunku, zanotujemy numer telefonu, podpiszemy umowę. Fajny, designerski długopis doda nam też pewności siebie podczas egzaminu i w innych ważnych momentach życia.

Eleganckie pióro

Pisanie piórami niemal odeszło w zapomnienie. Dlatego osoby, które właśnie je wybierają do pisania zwracają na siebie szczególną uwagę. Zarówno klasyczne pióro wieczne, jak i znacznie wygodniejsze pióro kulkowe, sprawiają, że pismo nabiera wyjątkowego charakteru. Pięknie opakowane pióro to też fantastyczny i sprawdzony pomysł na prezent dla szefa, pracownika, nauczyciela itd. Sprawdzi się również jako wyraz gratulacji za zdany egzamin maturalny lub zawodowy, za awans na wyższe stanowisko, za ukończenie studiów.

Długopis na biurko

Bardzo często pracujemy w miejscu, w którym mamy do czynienia z klientami. Warto więc by na biurku znalazł się piękny długopis na łańcuszku lub stylowy długopis z podstawką. Tak wyeksponowany długopis będzie zawsze pod ręką i ułatwi podpisywanie klientom umów oraz dokumentów. Taki długopis nie zgubi się, a jego oprawa będzie ozdobą naszego biurka lub lady. Designerski długopis z podstawką lub na łańcuszku to propozycja dla recepcji hotelowych, punktów obsługi klientów, sklepów. Oczywiście długopis z podstawką lub na łańcuszku to propozycja także dla tych, którzy wiecznie gubią przybory do pisania. Zamiast wielu zwyczajnych długopisów, które stworzą wrażenie bałaganu, lepiej mieć jeden długopis na stabilnej podstawce lub na łańcuszku, który będzie zawsze we właściwym miejscu.