Gadżety dla zwierząt

Designerskie akcesoria dla zwierząt

Zwierzęta są dla wielu traktowane na równi z ludźmi jako członkowie rodziny. Dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że chcemy im dać to co najlepsze. A do tego wybierając stylowe akcesoria dla zwierząt sprawiamy, że wnętrza naszego domu nie psują brzydkie przedmioty. Wręcz przeciwnie, ponieważ akcesoria dla zwierząt mogą być fantastyczną ozdobą.

Miska dla psa i inne akcesoria

W polskich rodzinach psów jest najwięcej, według szacunków aż 7 milionów! Jeśli więc jesteś wśród tej dużej grupy miłośników psów, to z pewnością zainteresują Cię proponowane przez nas akcesoria dla Twojego czworonoga. W bogatej kolekcji mamy designerskie miski dla psa o różnych pojemnościach. Miska dla psa powinna być dopasowana rozmiarem do rasy Twojego zwierzaka. Dla psów idealne są miski wykonane z ceramiki, szczególnie do mokrej karmy oraz wody – długo utrzymują odpowiednią temperaturę (wolno się nagrzewają) i są łatwe do utrzymania w czystości. Świetne są też miseczki z pokrywką. Wyglądają one bardzo estetycznie i pozwalają przykryć karmę, której piesek nie zjadł od razu, tak aby nie wyschła. W dodatku pokrywka zapobiega roznoszeniu się zapachów psiej karmy w pomieszczeniu. Doskonałe są też miski dla psa, które zaprojektowane zostały tak aby spowolnić jedzenie. Dzięki temu łatwiej można kontrolować wagę zwierzaka i jego apetyt, chroniąc go przed przejedzeniem.

Wśród innych przydatnych akcesoriów dla psów są chociażby ręczniki dla zwierząt. Pozwalają one wytrzeć łapy psa po długim spacerze, co jest szczególnie ważne, jeśli na dworze jest mokro. Przydadzą się też do wytarcia zwierzaka po kąpieli. Oprócz ręczników polecamy też piękne pojemniki na karmę. Dzięki nim nie trzeba trzymać suchej karmy w mało eleganckich opakowaniach, w których karma jest sprzedawana. Pojemnik na karmę przyda się także wtedy, gdy kupujemy duże worki z jedzeniem. W takim wypadku możemy przesypywać odpowiednią ilość karmy, która pozwoli mieć ją zawsze pod ręką.

Ciekawym gadżetem jest też organizer piknikowy dla zwierząt, który wygląda jak klasyczny koszyk piknikowy. Można w nim schować karmę, przysmaki i wodę dla pupila, a także inne przydatne w trakcie spaceru akcesoria. Pokrywki kosza są jednocześnie miseczkami. W razie potrzeby można do nich wlać wodę i nałożyć jedzenie.

Miska dla kota i inne drobiazgi

Koty zdobywają coraz większe uznanie wśród miłośników zwierząt. Szacuje się, że jest ich w naszym kraju aż 6 milionów! Jeśli i Ty masz kota to możesz podarować mu piękne miseczki na zabawnym stojaczku w kształcie kotka. Dwie miseczki pozwolą na nałożenie dwóch rodzajów karmy – suchej i mokrej lub karmy i wody. Dzięki temu Twój ulubieniec zawsze będzie miał ulubione jedzonko ładnie podane. Dobrym rozwiązaniem jest też zakup miseczki z pokrywką. Taka miska dla kota spowoduje, że kot będzie mógł rozłożyć posiłek na raty, a w przerwach jedzenie nie będzie wysychać, przyciągać insektów, a także nie będzie roztaczać wokół charakterystycznego zapachu. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy karmią swoje koty mokrą karmą lub surowym mięsem. Oprócz misek dla kota, warto mieć też pod ręką wygodny pojemnik na karmę lub przysmaki. Ładny pojemnik z pokrywką sprawi, że zapas karmy będzie się dobrze prezentował i będzie zawsze pod ręką. Bez wątpienia taki pojemnik będzie ozdobą, szczególnie jeśli dokupimy do niego miseczki z tej samej serii.