Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Garnek do duszenia Emile Henry 3,2 l

Garnek do duszenia Emile Henry 3,2 l
Garnek do duszenia Emile Henry 3,2 l Garnek do duszenia Emile Henry 3,2 l Garnek do duszenia Emile Henry 3,2 l
x zamknij

Garnek do duszenia Emile Henry 3,2 l

acme
499.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 3-5 dni roboczych / Jest w magazynie
Pojemność 3,2 l
Ø 29,5 cm
Ceramika
EH344593
 
Ceramiczne naczynie dla 3-4 osób - gotowanie w naturalny sposób.
Do duszenia zdrowych (np. jednogarnkowych) potraw z minimalną ilością tłuszczu na kuchence i w piekarniku elektrycznym i gazowym.
Jedzenie pozostaje soczyste, nie tracąc składników odżywczych, smaku i aromatu. Tajemnica tkwi w idealnie gładkiej ceramicznej powłoce, która nie pochłania zapachów, tłuszczu i bakterii, a przede wszystkim szybko zamyka pory mięsa, dzięki czemu witaminy, minerały i naturalne soki pozostają w ich wnętrzu.
Garnek jest odporny na zmiany temperatury - mozna go wstawić do nagrzanego piekarnika bezpośrednio po wyjęciu z lodówki.
Sposób rozchodzenia się ciepła w ceramice sprawia, ze duży płomień (lub wysoka temperatura) są rzadko potrzebne. Zgodnie z naturalnym sposobem przygotowywania potraw gotowanie zawsze należy zacząć na małym płomieniu lub w niskiej temperaturze i zwiększyć, jeśli to niezbędne, po około 5 minutach.
Wysoce odporna polewa garnka pozwala na użycie metalowych narzędzi bez rys na naczyniu.
Do wszystkich typów kuchenek: gazowych, elektrycznych, ceramicznych i indukcyjnych (gdy używana jest płytka do kuchni indukcyjnych - do kupienia w dobrych sklepach AGD) oraz do piekarników. Cena podana jest za komplet: garnek z pokrywką.
Można myć w zmywarce.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.