Garnek do makaronu Alessi 5 l

9092 FM Alessi Alessi
1630.00 PLN
1 630,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 15 dni roboczych. Produkt dostępny u producenta
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
9092 FM
Wymiary
33 x 30 x 23 cm
Pojemność 5 l
Materiały
Stal szlachetna
Typ kuchni

Opis produktu

Profesjonalny 5-litrowy garnek Alessi do gotowania makaronu: ze specjalnym durszlakiem w środku. Durszlak ma osobne uchwyty , za które po ugotowaniu makaronu można go od razu wyjąć zostawiając wodę w środku. W komplecie znajduje się i garnek do gotowania wody i durszlak w którym można gotować makaron, spaghetti i fettucine.
Dno garnka wykonano dodatkowo z materiału ferromagnetycznego, który sprawia, że garnek nagrzewa się równomiernie i wysoka temperatura równo się w nim rozchodzi.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. Powstały z połączenia wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię