Garnek z pokrywą WMF Mini Ø 12 cm

07.1277.6040 WMF WMF
124.99 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
07.1277.6040
Wymiary
Pojemność 1 l
Ø 12 cm
wysokość 12,5 cm
Materiały
Stal szlachetna Cromargan®
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

Garnki z kolekcji mini świetnie nadają się do gotowania dla mniejszego grona osób. Mniejszy garnek, idealnie dopasowany do potrzebnej ilości porcji zapewni krótszy czas gotowania a co za tym idzie oszczędność energii i przede wszystkim Twoich sił! Wykonane są ze stali nierdzewnej, która jest wyjątkowo odporna na zarysowania a także na intensywne użytkowanie. System TransTherm® odpowiedzialny jest za kumulowanie ciepła i równomierne jego rozprowadzenie. Garnków mini można używać na kuchence każdego rodzaju a także bez obaw myć w zmywarce.
Garnek sprzedawany w komplecie z pokrywką.

Marka

WMF to marka znana i ceniona przez konsumentów na całym świecie. Towarzyszy jej duch innowacji i chęć ciągłego rozwoju. Na podstawie obserwacji życia codziennego renomowani projektanci WMF starają się znaleźć najlepsze i najbardziej luksusowe rozwiązania - aby życie smakowało lepiej! Wszystkie akcesoria wykonane są z niezwykle trwałej stali szlachetnej 18/10, która wypolerowana na wysoki połysk wygląda jak srebro. Dodatkowo system Cool+, zapobiegający nagrzewaniu się uchwytów dostępny jest tylko w produktach tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię