Garnek z pokrywką Eva Solo Nordic Kitchen 4,5 l

280245 Eva Solo Eva Solo
704.00 PLN
704,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
280245
Wymiary
Pojemność 4,5 l Ø 24 cm
Materiały
Aluminium, powłoka Slip-Let® nieprzywierająca
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

Eva Solo Nordic Kitchen to wyjątkowy garnek (4,5 l) z pokrywką – zaprojektowany w duchu skandynawskiego minimalizmu. Został wykonany z lekkiego aluminium, które zapewnia optymalną i równomierną dystrybucję ciepła oraz łatwą obsługę. Naczynie zostało wyposażone w dwa solidne, odpowiednio wyprofilowany uchwyty, które są integralną częścią garnka oraz pokrywę z dopasowanymi rączkami. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych kuchniach.

Garnek został wyposażony w czterowarstwową powłokę nieprzywierającą Slip-Let®, która jest wolna od szkodliwych związków PFOA i PTFE oraz umożliwia smażenie na małej ilości tłuszczu. Może być stosowany na wszystkich rodzajach kuchenek, włącznie z płytą indukcyjną.

Można myć w zmywarce.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię