Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Garnki Alessi Dressed

Garnki Alessi Dressed
Garnki Alessi Dressed Garnki Alessi Dressed
x zamknij

Garnki Alessi Dressed

alessi
Marcel Wanders
Alessi Dressed
Aluminium
 
Niskie garnki z uchwytami, które budzą zachwyt! Krótkie, mocno trzymające się tej samej pozycji uchwyty garnka są nie tylko wygodne w użyciu, ale i dzięki charakterystycznemu cięciu i formowaniu (barokowe inspiracje), doskonale trzymają się dłoni. Wspaniała faktura uchwytów (od dołu wykuwany wzór) jest bardzo przyjemna w dotyku i zachęca do gotowania. Same garnki jest średniej głębokości, wykonane z aluminium i pokryte specjalną powłoką nieprzywierającą, która świetnie sprawdza się w czasie przygotowywania sosów, gulaszu, dań egzotycznych, czy duszenia mięs i warzyw.
Można używać na płytach indukcyjnych i myć w zmywarce.
Pokrywkę można dokupić osobno.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Wybierz z listy interesujące przedmioty. Wpisz liczbę sztuk by dodać przedmioty do torby.

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.