Gazetownik ferm LIVING, jasnoszary

4157 ferm LIVING
185
185,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: 10-15 dni roboczych
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4157
Wymiary
Szerokość 25 cm
Wysokość 31 cm
Materiały
Malowany proszkowo metal

Opis produktu

Gazetownik od marki ferm LIVING to wyjątkowy gadżet dla tych, którzy chcą mieć ulubione gazety i czasopisma zawsze pod ręką. Kosz został wykonany z cienkich, metalowych prętów, które tworzą ciekawą kompozycję. Otwarta konstrukcja prezentuje się bardzo nowocześnie, a co najważniejsze – zapewnia sporo miejsca do przechowywania ulubionej prasy. Gazetnik będzie doskonale wyglądał obok nowoczesnej kanapy, regału z książkami albo designe...
Gazetownik od marki ferm LIVING to wyjątkowy gadżet dla tych, którzy chcą mieć ulubione gazety i czasopisma zawsze pod ręką. Kosz został wykonany z cienkich, metalowych prętów, które tworzą ciekawą kompozycję. Otwarta konstrukcja prezentuje się bardzo nowocześnie, a co najważniejsze – zapewnia sporo miejsca do przechowywania ulubionej prasy. Gazetnik będzie doskonale wyglądał obok nowoczesnej kanapy, regału z książkami albo designerskiego fotela do czytania.
Należy czyścić wilgotną ściereczką.

Marka

Ferm LIVING to duńska marka, która powstała w 2006 roku.Trine Andersen nie mogąc znaleźć odpowiedniego wzoru tapety dla siebie sama zaprojektowała wzór, który okazał się być strzałem w dziesiątkę i stał się pierwszym produktem Firmy. Dzisiaj oprócz tapet w asortymencie można znaleźć szeroki wachlarz akcesoriów codziennego użytku, mebli oraz przedmiotów dedykowanych najmłodszym. Charakterystyczne dla ferm LIVING jest połączenie tradycyjnego rzemiosła, naturalnych materiałów oraz surowego skandynawskiego designu. Produkty prezentowanej firmy swoją oszczędną formą stwarzają przytulną atmosferę w której chce się przebywać.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię