Gazetownik Umbra Zina

1008973-378 Umbra Umbra
139.30 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1008973-378
Wymiary
33 x 7,6 x 33 cm
Materiały
Metal

Opis produktu

Pomysłowy gazetownik Zina o ciekawej, architektonicznej formie. Doskonale sprawdzi się do przechowywania prasy, listów albo kolorowych czasopism. Sześciokątna konstrukcja ze smukłych, metalowych prętów prezentuje się wyjątkowo lekko i nowocześnie. Stojak na gazety od holenderskiej marki Umbra będzie świetnie wyglądał obok kanapy, przy łóżku albo w nowoczesnym biurze.

Gazetnik może utrzymać 10 czasopism. Do zestawu został dołączony sprzęt montażowy.

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Projektant

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Ewelina 24.04.2018
Ciekawy gazetownik, wygląda bardzo lekko i jest stabilny, nawet gdy włożyć tam ciężkie magazyny o grubym papierze. Fajny, nieoczywisty kolor, udany zakup - polecam!